You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ KARİYER VE MEZUN MERKEZİ

BİLGİLENDİRME METNİ

Hayatınızın belki de en güzel yıllarını birlikte geçiriyoruz/ geçirdik, bundan sonra da kariyeriniz boyunca yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Biz Kimiz?

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tavsiyesi ile kurulan Kariyer ve Mezun Merkezi olarak siz değerli öğrencilerimiz ve mezunlarımızın kariyer planlama/ gelişimlerine destek olmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, çeşitli etkinlikler düzenleyerek sizlere sadece akademik bir gelişim çizgisi sunmanın ötesinde sosyal ve kültürel bir zenginlik elde etmenize katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günler pandemiye denk gelmesine rağmen kısa süre içerisinde alanında uzman kişilerle birçok online söyleşi ve sertifikalı seminerler düzenledik. Yüz yüze eğitimin başlamasıyla Kariyer ve Mezun Merkezi’nde çok daha verimli aynı zamanda keyifli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Açık hava sineması, uçurtma şenliği, konserler, fidan dikimi, pasta yapımı, doğa yürüyüşleri gibi eğlenceli etkinliklerin yanı sıra; mülakat simülasyonu, CV inceleme, söyleşi, panel, çalıştay, konferans gibi kariyer yolculuğunuzda çeşitli kazanımlar sağlayacak programlarla ve sizlerin katılımı ile daha da büyüyoruz.

Neden Kariyer ve Mezun Merkezi Portalı’na Üye Olmalısınız?

Kariyer ve Mezun Merkezi Portalında, öncelikle sadece e-devlet üzerinden yapılabilen üye girişleriyle KVKK kapsamında bilgileriniz tamamen güvendedir. Bununla birlikte, portalda mezun/ öğrenci girişi ve işveren/ firma girişi bulunmaktadır. Böylece size özel iş/ staj ilanları ile sizin kariyer yolculuğunuzu destekliyoruz. Portalımızda yer alan “Kariyer Danışmanı’ndan Online/ Yüz yüze Randevu Al” butonuna tıklayarak kariyer danışmanı ile birebir görüşebilir ve kendi yetkinlikleriniz doğrultusunda bir kariyer planı oluşturabilirsiniz. Sizin de katılımlarınızla daha fazla hizmeti Kariyer ve Mezun Merkezi Portalı’na ekleyip “Mezun Buluşmaları”, “Online Yarışmalar”, “Arkadaşını Bul” gibi faaliyetlerle yenilikçi ve interaktif bir portal olacağımıza inanıyoruz.

Bütün bu hizmetleri bir an önce hayata geçirmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Şimdi sen de hemen portala üye ol ve arkadaşlarını da davet et çünkü sen varsan biz de varız.

Üniversitemiz Kariyer ve Mezun Merkezi Portalı, her zaman kariyeriniz boyunca bir adım uzağınızda...

 

Kariyer ve Mezun Merkezi Portal Girişi:

https://kariyer.bozok.edu.tr/

 

Twitter/ Instagram/ LinkedIn Sosyal Medya Hesapları:

@yobukarmer