You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Erasmus+ Öğrenci Öğrenim/Staj Hareketliliği Yabancı Dil Sınavı Duyurusu

2022-2023 YAZ - 2023-2024 Güz ve Bahar Dönemleri ERASMUS+ Öğrenci Öğrenim/Staj Hareketliliği programına başvuru yaparak başvurusunu tamamlayan öğrencilerimiz için Yabancı Dil (İngilizce) Sınavı Yapılacaktır.

Yabancı Dil Sınavı için ayrıca bir başvuru yapılmasına gerek olmayıp, sınava ilişkin detaylı bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Sınava tüm adayların sağlıklı bir şekilde girebilmesi için sınav bilgilerini ve sınav yönergesini dikkatlice okumaları büyük önem taşımaktadır.

Erasmus+ Öğrenci Öğrenim/Staj Hareketliliği başvurusunu tamamlayarak sınava girme hakkı kazanan öğrencilerimizin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sınav Bilgileri:

Sınav Yeri

Sınav Tarihi

Sınav Süresi

Sınav Saati

Mühendislik Mimarlık Fakültesi

A Blok

Sınav Salonları:

Derslikler

EZ03

EZ04

06 Ocak 2023

CUMA

60 dk.

17:00 – 18:00

 

Sınav Yönergesi:

*Sınav saatinden 15 dakika önce Mühendislik Mimarlık Fakültesi A Blok Öğrenci girişinden girerek belirtilen sınav salonları önünde hazır bulununuz.

*Sınav giriş listelerini Mühendislik Mimarlık Fakültesi A Blok Öğrenci girişinde kontrol ederek size ait sınav salonuna geçebilirsiniz.

*Sınav öncesinde ya da sınav sırasında kontrol edileceği için öğrenci kimliklerinizle birlikte geçerli bir kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

*Sınavda Optik Form Kullanılarak İşaretleme yapılacaktır. Bu nedenle yanınızda yumuşak uçlu kurşun kalem, kalem açacağı, silgi gibi araç gereçlerinizi bulundurunuz.

 

                                                                                  Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.