You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı olarak, Üniversitemiz öğrenci topluluklarının, Üniversitemiz birimlerinin ve diğer kurum/kuruluşların düzenlemek istediği faaliyetlere ilişkin taleplere  Kültür ve Sanat Komisyonu kararı doğrultusunda  salon tahsisi, malzeme temini, araç tahsisi, afiş ve davetiye basılması, duyuru yapılması gibi destek sağlanmaktadır.

Akademik Takvim dikkate alınarak her yıl Mayıs ayında gerçekleştirilen geleneksel bahar şenlikleri sürekli zenginleştirilmeye çalışılmaktadır. Ana unsurunu kendi topluluklarımız oluşturmakla birlikte; her yıl değişik alanlardan sanatçılar ve  tanınan isimler konuk edilerek, renkli etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Bahar şenliklerinde il ve ilçe belediyeler, kaymakamlıklar, halk eğitim merkezleri, yeşilay, kızılay gibi kurum ve kuruluşlarla görüşülerek stant açmaları ve şenliklere katılmaları sağlanmaktadır.

Önemli günler (kutlama ve anma günleri) çerçevesinde düzenlenecek etkinlikler için oluşturulan  programların takibi sağlanmakta ve destek verilmektedir.

İletişim
  • 0(354)217 89 91
  • Erdoğan Akdağ Kampüsü Atatürk Yolu 7. Km 66900 Yozgat
  • genel.sekreterlik@bozok.edu.tr
  • bozokuniversitesi@hs01.kep.tr