Fakültemiz öğretim üyelerinden Doç. Dr. Tünay Karan ve öğrencilerimizden Emir Vefa İnce TÜBİTAK 2209-A proje kapsamında yaptıkları çalışmaları ile üniversitemiz Sağlık Bilimleri alanında birinci olmuşlardır.
Hocamıza ve öğrencimize Rektör hocamız Prof. Dr. Evren Yaşar tarafından teşekkür belgesi ve tablet hediye edilmiştir.
Hocamızı ve öğrencimizi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
![](/Uploadpicture/9c6f3d43-d.jpg)
![](/Uploadpicture/3665e563-9.jpg)
![](/Uploadpicture/5a4b2c41-9.jpg)
![](/Uploadpicture/69c4890e-4.jpg)