Yüksekokulu Müdürümüz Öğr. Gör. Mertcan ARITÜRK, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mahmut GÖRKEN ve Öğr. Gör. Alperen ERDOĞAN ile Yüksekokulu Sekreterimiz İrfan SERBEST ilçemize atanan Kaymakamımız Oğuzhan YAZAR'ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görev yerinde başarılar dilediler. Sayın Kaymakamımız Oğuzhan Yazar'a Üniversitemiz ve Meslek Yüksekokulumuz hakkında da bilgilendirmede bulundular.
![](/Uploadpicture/bef48b21-2.jpg)