Üniversitemiz ve İl Özel İdaresi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı
Üniversitemiz ve İl Özel İdaresi arasında kampüs alanındaki kaldırım ve sert zemin düzenlemelerine yönelik işbirliği protokolü imzalandı.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Doç.Dr. Mustafa Kocakaya arasında imzalanan protokol kapsamında üniversitenin çehresinin güzelleştirilmesi noktasında somut adımlar atıldı. İmza töreninde Üniversitemiz Genel Sekreteri Doç.Dr.Mustafa Kocakaya'ya Rektör Danışmanı Faysal İnanır'da eşlik etti.
Öğrenciler için yeşil dostu, çevreci ve daha yaşanabilir bir kampüs hedeflediklerini dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr.Evren Yaşar, üniversite yerleşkesinde alt ve üst yapıya yönelik çalışmalara hız verdiklerine dikkat çekti.Rektörümüz Prof.Dr.Yaşar, kampüs içindeki kaldırım ve sert zemin çalışmalarının da bu hedef dahilinde gerçekleştirildiği ve çok kısa sürede tamamlanacağı bilgisini paylaştı.
Üniversitemiz Genel Sekreteri Doç.Dr.Mustafa Kocakaya ise üniversitenin çevre düzenlemesinde desteklerini esirgemeyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yılmaz ve kurum çalışanlarına teşekkür etti.
17.04.2024 20:03:43