You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ÜNİVERSİTEMİZDE PROFESÖR VE DOÇENT KADROLARINA YÜKSELEN AKADEMİSYENLER İÇİN CÜBBE GİYME TÖRENİ DÜZENLENDİ


Üniversitemiz tarafından Profesör ve Doçent kadrolarına ataması yapılan akademisyenler için “Akademik Cübbe Giyme ve Belge Takdim Töreni” düzenlendi.

Üniversitemiz senato toplantısı sonrası doçent ve profesör kadrolarına atanan 6 akademisyen için cübbe giyme ve belge takdim töreni düzenlendi. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, akademik unvanlarında ilerleme sağlayan bilim insanlarını tebrik ederek cübbelerini giydirdi.

Törende; Üniversitemiz Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Emine Çölgeçen, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Mustafa Fatih Erkoç, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Çiğdem Kader’in doçentlik kadrosundan profesörlük kadrosuna ataması yapılırken, Üniversitemiz Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Programı Öğretim Üyesi Mustafa Kocakaya, Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Cebir ve Sayılar Teorisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Funda Taşdemir, Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yönetimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Çağdaş Caz ve Üniversitemiz Ziraat Fakültesi, Tarla Bitkileri Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Bekir Aktaş ise Dr. Öğretim Üyesi kadrosundan doçentlik kadrosuna atamaları yapıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, doçent ve profesör kadrolarına atanan öğretim üyelerini tebrik ederek bundan sonraki  akademik hayatlarında başarılar diledi.

23.6.2022 16:32:40