You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Rektörümüz, Basın Mensuplarıyla İftarda Buluştu


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, ilimizde görev yapan basın mensupları ile iftar programında bir araya geldi.

Üniversitemiz Turizm Fakültesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen iftar programına  Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Üniversitemiz Genel Sekreteri Doç. Dr. Mustafa Kocakaya, ilimizde görev yapan ulusal ve yerel medya temsilcileri ile İletişim Fakültesi Bölüm Başkanları katıldı.

İftar programında konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, "Ramazan-ı Şerifin huzur iklimini hep birlikte yaşamak için bugün siz değerli basın mensuplarımızla iftar sofrasında bir araya geldik. Davetimize katılım sağladığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür  ediyorum. Bayramdan sonra üniversitemizde değişim ve dönüşüm adına hayata geçirmeyi planladığımız projelere başlıyoruz. Kampüsümüzün su sorununa kökten çözüm olacak gölet inşaatımız başladı. Kampüs alanımızı yeşil, modern ve daha yaşanabilir bir kampüs haline getirmek için çalışmalara başlıyoruz.  Bu yıl hem spor hem de bahar şenliklerimizi çok farklı ve muhteşem organizasyonlarla gerçekleştireceğiz. Eğitim başta olmak üzere sağlık, sosyal ve kültürel anlamda pek çok yeniliği üniversitemize kazandıracağız” dedi. Bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın burukluğu ve bayrama kavuşacak olmanın huzur ve sevincini yaşadıklarını belirten Rektörümüz, “Ramazan ayının manevi iklimiyle kazandığımız iyi alışkanlıklar ve güzel duyguların bayram ve bayram sonrası da devam etmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, öğrencisi, mezunu, akademik ve idari personeliyle Yozgat Bozok  Üniversitesi ailemizin ve Yozgatlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bayramın sağlık, huzur ve esenlik getirmesini tüm kalbimle diliyorum” ifadelerine yer verdi.

2.4.2024 20:33:49