You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BAŞARILI PERSONELE BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ


Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yücel Güney, Üniversitemiz tarafından 3 Kasım tarihinde düzenlenen “Uygulamalı Öğrenci Bilgi Sistemi”(OBS) eğitimlerine müteakip düzenlenen sınavda başarı gösteren personele üstün başarı belgesi takdim etti.

Üniversitemiz Senato Salonu’nda düzenlenen programa Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yücel Güney, Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanı İbrahim Önal, sınavda başarı gösteren üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu öğrenci işlerinde görev yapan personel katıldı.

Gösterdikleri üstün gayret ve başarılarından dolayı “Başarı Belgesi” alan personeli tebrik eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yücel Güney , “Başarı, bir ekip işidir. Marifet iltifata tabidir. Özveri ile çalışan mesai arkadaşlarımızı bir şekilde ödüllendirmek ve taltif etmek lazım. Diğer birimlerde olduğu gibi Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında görev yapan arkadaşlarımız  önemli hizmetlerde bulunarak gayretleri ve çalışmalarıyla  değer atfediyorlar. Bu vesile ile “Başarı Belgesi” alamaya hak kazanan değerli çalışma arkadaşlarımıza ise kararlı ve azimli çalışmaları dolayısıyla teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

26.1.2023 09:28:47