You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen “Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi” (Stratcom Summit), bu sene 2-3 Aralık 2022 tarihlerinde “Stratcom in the Age of Uncertainty” temasıyla düzenlenecektir.

Zirve’de stratejik iletişim, hükümet iletişimi, kriz iletişimi, göç iletişimi, dezenformasyonla mücadele, dayanıklılık, liderlik, profesyonellik, yönetim ve yönetişim, açık kaynak istihbaratı, hibrit tehditler ve yeni medya gibi başlıklar ele alınacaktır. Zirve ile dünya çapında uzman ve liderlerin bir araya geleceği, uluslararası arenada stratejik iletişimin devamlı olarak ihtiyaç duyduğu öncü bir merkez ve platform olunması hedeflenmektedir. Yurt içi ve yurt dışından kamu, özel sektör, sivil toplum, medya ve akademinin önde gelen kurum ve kuruluş temsilcilerini bir araya getirecek olan Zirve’de kurumlar arası etkileşim ve karşılıklı tecrübe paylaşımının artırılması amaçlanmaktadır.

Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi’ne dair detaylı bilgilere https://tr.stratcomsummit.com/ adresinden ulaşılabilir.

Zirveye katılmak isteyen akademisyen ve öğrenciler https://tr.stratcomsummit.com/stratcom.html adresinden başvuru formunu doldurabilir.

18.11.2022 11:42:45