You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Erasmus+ Öğrenci Değişim Programı Hareketlilik İlanı ASİL ve YEDEK Liste

 

Erasmus+ Öğrenci Değişim Programı Hareketliliği kapsamında yapılan sınavlar ve daha önce açıklanan sonuçlarda belirtilen anket sonucuna göre Fakülte bazlı ASİL ve YEDEK liste EK-1’ de sunulmuştur. Buna göre Erasmus+ Öğrenci Değişim Programı Hareketliliğinden Fakültelerin eşit kontenjanlarla faydalanabilmesi için sıralama Fakülte bazlı yapılmıştır.

Erasmus+ Öğrenim hareketliliğinden asil olarak kazanan öğrenciler 2022-2023 yılı Güz Döneminde faydalanacaktır.

*Eğitim Fakültesi-İngilizce Öğretmenliği Bölümünde Bahar Dönemi için (Pandemi öncesi kazanılan hak) Erasmus+ Öğrenci Değişim Programı Hareketliliğinden faydalanan öğrenci olduğu için sıralamada bu fakülteden sonra gelen fakültelere kontenjan verilmiştir.

*Lisansüstü Eğitim Enstitüsü için 2020 yılı hibe desteği bulunmamaktadır.

Erasmus+ Öğrenim hareketliliğinden kontenjan verilen Fakültelere Erasmus+ Staj Hareketliliği için yedek listeden kontenjan sağlanmıştır.

Fakültelere Erasmus+ Staj Hareketliliği için asil ve yedek listeye giren öğrencilerin kabul mektuplarını en geç 01.03.2022 saat 17:00’ a kadar erasmus@bozok.edu.tr adresine staj yapacakları kurumdan gelen kabul mektuplarını içeren email-i yönlendirmeleri gerekmektedir. Listedeki asil öğrencilerin kabul alamaması durumunda kabul alan yedek öğrencilerden tercih yapılacaktır.

 

 

ULUSLARARASI İLİŞKİLER OFİS BAŞKANLIĞI

EK-1 Dosyası Asıl ve Yedek Liste İçin 

TIKLAYINIZ!

7.1.2022 11:18:56