Yozgat Bozok Üniversitesi

İLETİŞİM, PROTOKOL VE ENFORMASYON MÜDÜRLÜĞÜ

REKTÖR KARADAĞ, AKDAĞMADENİ MESLEK YÜKSEKOKULU VE AKDAĞMADENİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

REKTÖR KARADAĞ, AKDAĞMADENİ MESLEK YÜKSEKOKULU VE AKDAĞMADENİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu ve Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu konferans salonunda öğretim elemanları ve öğrencilerle bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, öğrencilerin sorunları, talep ve önerilerini dinledi. Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ yaptığı konuşmada Yozgat Bozok Üniversitesi ailesini oluşturan değerli öğrencilerin huzurlu şehir Yozgat ve yeşil ilçesi Akdağmadeni’nde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendi memleketinde görev yapmanın farklı bir onur ve sorumluluğunun olduğunun altını çizen Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ: “Türkiye’nin birçok yerinden gelen siz değerli öğrencilerimizi memnun etmek ve huzurlu bir ortamda eğitim öğretim görmenizi sağlamak için büyük gayret sarf edeceğimizi bilmenizi isteriz.” dedi. Öğrencilerle bir araya gelmedeki hedeflerinin beklenti ve taleplerini dinlemek olduğunu belirten Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, varsa sorunları masaya yatırarak ortak fikir ve kanaatlerle çözüm üretmek istediklerini söyledi.

Öğrenci olmanın sorumlulukları ve gerekleri neler ise buna odaklanarak kendilerine birer hedef belirlemelerini isteyen Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ: “Hedefleriniz, hayalleriniz ve idealleriniz varsa burada kazanacağınız bilgi birikim ve donanımla çok şeyi başarabilirsiniz.” şeklinde konuştu. Öğrencilerin başarısına yönelik gayret ve çabayı hiçbir zaman gözardı etmediklerini belirten Rektörümüz Prof. Dr. Karadağ: “Sizlerin başarısı bu ülkenin geleceğinin daha müreffeh olması anlamına geliyor. Çünkü bu ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak sizlersiniz. Yozgat Bozok Üniversitesi amatör ruhu bırakmadan, öğrenci odaklı, öğrencinin istek ve temennilerine odaklanmış bir üslupla hareket etmektedir.” dedi.

Rektörümüz konuşmasının sonunda: “Karşınıza çıkan sorunları aşmak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akademik personelimiz, idari çalışanlarımız olarak kapımız her daim sizlere açık olacaktır.” şeklinde konuştu.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ daha sonra öğrencilerin taleplerini dinleyerek çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Akdağmadeni programı kapsamında ilçe kaymakamı Murat Kaplay’a nezaket ziyaretinde bulundu.

1.11.2019 09:12